Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Klinice Chirurgii Endokrynologicznej i Ogólnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Kopernika w Łodzi oraz w Oddziale Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Proktologii Szpitala na Solcu w Warszawie, wiodącym ośrodku diagnostyki i leczenia chorób dolnego odcinka przewodu pokarmowego.

Od kilku lat zajmuję się zachowawczym i operacyjnym leczeniem wszystkich schorzeń proktologicznych. Dotyczy to nie tylko tych najczęściej występujących czyli hemoroidów ale również tych najbardziej wymagających czyli wypadania odbytnicy, ropnego zapalenia gruczołów apokrynowych, złożonych przetok czy też  głębokich ropni okołoodbytniczych.

Oprócz wyżej wymienionych schorzeń zajmuję się również operacyjnym leczeniem nowotworów jelita grubego i odbytu. Ponadto korzystam z techniki laserowej w leczeniu hemoroidów, przetok odbytu i fałdów brzeżnych. Z racji tego, że proktologia to również leczenie zachowawcze, w kręgu moich zainteresowań znajdują się również szczeliny odbytu, świąd oraz zespół bólowy odbytu. 

Jako proktolog zwracam ponadto uwagę na zaburzenia pozostałej części przewodu pokarmowego ponieważ wychodzę z założenia, że bez unormowania pracy jelit nie ma szansy na trwałe pozbycie się problemów proktologicznych.

 

Twój Proktolog
Jarosław Cała

proktolog Warszawa

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

o mnie

o mnie